Bodrum Kır Sofrası, Çamlık köyü Köy kahvaltısı | Bodrum Kahvaltı, Kır Kahvaltısı, Mangal, Kendin Pişir Kendin Ye, Kuyu Tandır, Bodrum Köy Kahvaltısı

 

Çamlık Kır Sofrası Hakkında

cup and logo

Başarı Hikayemiz

Dünyanın en gözde güzelliklerinin çoğunun bulunduğu güzel ülkemiz, doğal ve tarihi destekli tatil fırsatlarını en uygun şartlarda ayağınıza getiriyor. Tatil için tercih ettiğiniz mekânlarda sizin için hazırlanmış olan spesiyal lezzetler ise gerçekten o anların unutulmaz bir anı oluşturmasında da etkili oluyor. Yıllardan beri kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan işletmemiz, bugün geldiği noktaya üst düzey sunum ve kaliteli hizmetlerle gelmiştir. 

 
 

Çamlık Hakkında

Tatil için Muğla’nın bu güzel ilçesinin seçen, ülkemizden olduğu kadar da dünyanın pek çok yerinden gelen insanlar, özellikle kendileri için hazırlamış olduğumuz lezzetleri mutlaka takmalılar. Tatil keyfi zaman geçirmenin en güzel etkinlik yorumlaması olarak düşünülürken, ürünler lezzetleri ve hiç tatmadığınız güzel yemekler tatilinize bambaşka bir boyut katacak. Firmamız son derece profesyonel de yürüttüğü çalışmaları doğal olarak mükemmel bir ortamda sunarken, kendine has spesiyal lezzetleriyle gerçekten burada size unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Mangal, tandır ve kahvaltı seçenekleri göz dolduran, pek çok insanın sırf bu lezzetleri tatmak için tercih ettiği işletmemiz, sizi en iyi şekilde ağırlayacak.

cup and logo

Yorumlarınızı Bekleriz
avatar 1
Yorumlar

'' İnsanların arkadaşlarından sakladığı nadide mekanlardan biridir Kır Sofrası.Tarihi yarımadanın muhteşem doğası, lezzetli köy kahvaltısı ve çalışanların içtenliği tartışılmaz.Girişinden itibaren beni etkilediğini söyleyebilirim. Bir tek biz gidelim hissine kapılacağınıza şüphem yok. ''

avatar 1
Yorumlar

Kahvaltısının bugüne kadar gittiğim yerlerden farklı olduğu ve gerçekten masaya gelen her tabakta daha önce hiç tatmadığım kadar güzel lezzetler sunduklarını söylemeden geçemeyeceğim.